Apie mus

BPC- tai vieta, kurioje įmonės ir gyventojai gali gauti įvairiapusę pagalbą praktiškai visais nekilnojamojo turto klausimais.

Pirmieji supratome, jog norint padėti klientui, turime pasiūlyti plačiausią paslaugų spektrą. Tam tikslui suvienijome patikimus, sąžiningus bei nuoširdžius įvairių sričių specialistus, kad padėtume mūsų klientams išsirinkti teisingą kelią iškilusioms problemoms išspręsti.


Nei viena Lietuvoje veikianti įmonė negali pasiūlyti tiek paslaugų nekilnojamojo turto srityje, pagrindinės iš jų yra: pastatų inžinerinių sistemų priežiūra, techninė priežiūra, statybos sąmatų sudarymas, termoviziniai tyrimai, daugiabučių ūkio admistravimas, avarinės tarnybos paslauga, pastatų bei žemės sklypų kadastriniai matavimai, visi geodeziniai matavimai, projektavimo darbai, investicinių projektų ruošimas, pastatų pridavimas valstybinei statybos komisijai, akustiniai bandymai statybos įmonėms bei gyventojams, turto vertinimas, energinio naudingumo sertifikavimas, elektros tinklų varžų matavimai, vamzdynų diagnostika, hidrauliniai bandymai, nuotekų tinklų valymas…

BPC – tikslas būti pirmiems, suteikti geriausią įmanomą paslaugą mūsų klientams, padaryti šiandien tai, ką rytoj padarys kiti.


Padedame sumažinti išlaidas ir laiką pastatų priežiūrai

Kiekvieno pastato priežiūrai reikalinga daugybė įvairių sričių specialistų (pvz. elektros ūkio, šilumos ūkio, vandentiekio, nuotėkų, konstrukcijų ir t. t.). BPC komandoje dirba visi šiai sričiai reikalingi profesionalai, todėl atiduodami savo pastato priežiūros rūpesčius į mūsų rankas, sutaupote ne tik savo pinigus, bet ir laiką, kurį galite skirti savo tiesioginei veiklai.

Padedame sumažinti energetinius resursus

Mūsų specialistai teikia klientams konsultacijas apie energetinių resursų (pvz. elektros, šilumos ir t.t.) taupymą, renovacijų ar inovacijų poreikį, ir suderinę su klientu atlieka tam reikalingus darbus.


Teikiame profesionalias ir patikimas paslaugas

Turime didelę patirtį ūkio valdymo srityje. Aukštos kvalifikacijos specialistai garantuoja Klientams darbų kokybę.

Darbo ir paslaugų kokybės kontrolė

Savo veikloje vadovaujamės aukščiausiais kokybės, aplinkos apsaugos ir atsakomybės standartais bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos standartais.

Vieno langelio paslauga

Teikiame visas Jums reikalingas paslaugas vienoje vietoje. Atliksime visus darbus nuo pradžios iki pabaigos.

remejas1

KONTAKTAI:
Tel.: 8-616 83486
El.p.: info@bpcentras.lt
Juozapavičiaus pr. 82A, Kaunas

DARBO LAIKAS:
I-V: 8:00 – 17:00 (12:00-13:00 pietų pertrauka)
VI-VII: nedirbame