Paslaugos

BPC – tikslas būti pirmiems, suteikti geriausią įmanomą paslaugą mūsų klientams, padaryti šiandien tai, ką rytoj padarys kiti. BPC vieninteliai gali pasiūlyti tiek daug paslaugų nekilnojamojo turto srityje, pagrindinės iš jų yra:

Pastatų ir inžinerinių statinių kadastro duomenų tikslinimo darbai

Pastatų ir kitų statinių kadastro duomenų tikslinimo darbai; Inžinerinių statinių kadastro duomenų tikslinimo darbai (vandentiekio, nuotekų šalinimo tinklų, kelių ir kitų); Žemės sklypų kadastro duomenų tikslinimo darbai.

Žemės sklypų kadastro duomenų tikslinimo darbai

Tikslių žemės sklypo duomenų, naudojant geodezinius prietaisus, nustatymas, koordinuojant žemės sklypo ribų posūkio taškus, esamus statinius, žemės naudmenų kontūrus ir inžinerinius tinklus. Geodeziniai matavimai – procesas, reikalaujantis specialių žinių ir įrangos. Mūsų specialistų komanda, turinti pažangiausią techniką, operatyviai ir patikimai atiliks Jūsų žemės sklypo geodezinius matavimus.

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai ruošiami keičiant sklypų paskirtį, padalijant, atidalijant sujungiant sklypus, taip pat formuojant sklypus po esamais pastatais, norint prijungti prie esamo sklypos įsiterpusius valstybinės žemės plotus.

Pastatų ir žemės sklypų naudojimosi tarp bendraturčių tvarkos nustatymas

Geodeziniai darbai

Topografinių nuotraukų ruošimas;
Kontrolinių geodezinių nuotraukų ( pastatams ir inžineriniams statiniams) ruošimas;
Inžinerinių statinių ir pastatų išpildomųjų nuotraukų ruošimas.

Pastatų energetinio naudingumo sertifikatai

Pastato energinio naudingumo sertifikavimas yra procedūra, kurios metu yra įvertinama pastato ar jo dalies energinio naudingumo klasė bei išduodamas pastato energinio naudingumo sertifikatas. Pastatų energinio naudingumo klasė išreiškiama devynių (nuo A++ iki G) klasių sistema.

Statybos dokumentacijos parengimas, dokumentų pridavimas Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai

Profesionaliai parengiame visą reikalingą statybos dokumentaciją, po to ją priduodame Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai.

Pastatų ir inžinerinių statinių projektavimas

Techninių projektų renovacijai rengimas

Rengiame tiek naujos statybos, tiek modernizavimo (renovacijos) techninius ir techninius darbo projektus.

Investicinių projektų rengimas

Mes padėsime parengti investicinį projektą, teiksime konsultacijas po projekto parengimo. Galime tęsti bendradarbiavimą po projekto parengimo. Sutartą laikotarpį mes nuolat teiksime Jums pasiūlymus dėl galimų investuotojų, verslo partnerių ir įvairių verslo ir finansavimo galimybių.

Statybų sąmatų skaičiavimas

Sąmatų ir sąmatinės dokumentacijos sudarymas – viena iš pagrindinių mūsų įmonės veiklos sričių. Įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie turėdami ilgametę patirtį, gali paruošti bet kokio statybos objekto sąmatinius skaičiavimus. Nesvarbu, ar Jums reikia sąmatos buto remontui, ar norite dalyvauti konkurse, ar reikalinga sąmatinė dokumentacija viso projekto ekonominei daliai – kreipkitės į mus ir mes Jums padėsime bet kokiu sąmatiniu klausimu.

Turto vertinimas

Teikiame licencijuotas nekilnojamo turto vertinimo paslaugas.

Nuomojamo būsto administravimo paslaugos

Administruojame jūsų nuomojamą būstą, smulkūs remonto darbai.

Pastatų termovizinė diagnostika (rasos taško aliarmas, izoliacijos defektų aliarmas)

Vienas perspektyviausių šilumos nuostolių nustatymo būdų, renovacijos arba naujos statybos darbų kokybei patikrinti, yra termovizinė diagnostika. Atliekant pastato termovizinį tyrimą nustatomi namo konstrukcijų defektai ir vietos, kur reikalinga renovacija siekiant pagerinti šiluminės energijos panaudojimo efektyvumą.

Vamzdynų TV diagnostika vaizdo kameromis

Atliekame vamzdynų TV diagnostiką vaizdo kameromis iš vidaus, įvertiname jų būklę. Atlikto darbo ataskaita gali būti pateikta vaizdo juostoje, sudarant TVD protokolus, o taip pat įvertinant defektus lazeriniais patikrinimais ir atspausdintomis spalvotomis skaitmeninėmis nuotraukomis.

Nuotekų magistralinių vamzdynų (įvadų į pastatą) praplovimas

Vamzdynų ir kanalų valymas, plovimas, atkimšimas bei profilaktinis praplovimas. Mūsų įmonėje darbus atlieka aukščiausios kvalifikacijos darbuotojai, naudodami profesionalią aukšto slėgio įrangą.

Pastatų šildymo sistemų paruošimas šildymo sezonui, šildymo sistemų praplovimo darbai, hidrauliniai bandymai

Šildymo ir karšto vandens sistemos priežiūra (eksploatacija) – tai techninių, administracinių ir vadybinių veiksmų visuma, reikalinga šildymo ir karšto vandens sistemų būklei palaikyti, kad ji galėtų atlikti siekiamą funkciją, bei šios sistemos technologinis valdymas, techninė priežiūra, remontas (smulkus), matavimai, bandymai, paleidimo ir derinimo darbai

Šildymo prietaisų keitimo projektavimo darbai

Ruošiame projektus šildymo prietaisų keitimo darbams, priduodame visą dokumentaciją atsakingoms institucijoms.

Varžų matavimas

Atliekame elektros tinklo techninės būklės įvertinimą ir išrašome visus reikalingus protokolus.
Kvalifikuoti elektrikai išmatuos varžas ir matavimų rezultatuose radę neatitikimų normoms, sutvarkys su tuo susijusius gedimus ir išrašys atliktų matavimų protokolus.

Avarinės tarnybos paslaugos (šalto vandens sistemos, karšto vandens sistemos, nuotekų sistemos, šildymo sistemos, elektros darbai)

Visą parą veikianti avarinė tarnyba aptarnauja tiek komercinius ir administracinius pastatus, tiek ir gyvenamuosius namus.

Plataus profilio meistro paslaugos (smulkus remontas)

Teikiame smulkaus remonto paslaugas. Aukštos kvalifikacijos specialistai garantuoja Klientams darbų kokybę.

Akustiniai bandymai

Atliekame akustinius matavimus, taip pat aplinkos triukšmo, pastatų infinerinių sistemų keliamo garso matavimus.

Vizualinė objektų apsauga

Tiekiame profesionalias vizualinės objektų apsaugos paslaugas.

remejas1

KONTAKTAI:
Tel.: 8-616 83486
El.p.: info@bpcentras.lt
Juozapavičiaus pr. 82A, Kaunas

DARBO LAIKAS:
I-V: 8:00 – 17:00 (12:00-13:00 pietų pertrauka)
VI-VII: nedirbame